Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2018

З 01 по 31 жовтня 2018 року у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, починаючи з 2014 року, започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек (наказ МОНУ від 12.08.2018 року №931)

У 2018 році місячник відбувся під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» присвячений видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В.О.Сухомлинському з нагоди 100-річчя від його народження. В.О. Сухомлинський приділяв велику увагу творчому розвитку кожної дитини, спираючись на загальнолюдські, громадянські цінності, виховання соціально-зрілого громадянина України.

Робота шкільних бібліотек протягом місяця була направлена на популяризацію літератури з питань розвитку творчих здібностей учнів серед вихователів та батьків.

Бібліотекарями закладів освіти Сновської ОТГ спільно з педагогічними колективами було проведено роботу щодо організації в рамках Всеукраїнського місячника на міському рівні таких заходів:

  • книжкові виставки «Василь Сухомлинський – дітям»;

  • літературні подорожі «Казковий світ В.Сухомлинського»;

  • тижні родинного читання «Я прочитаю тобі казку»;

  • години спілкування;

  • виставки дитячих малюнків «Територія творчості»;

  • педагогічні читання «Криниця людської мудрості В.О.Сухомлинського»

та інші заходи, які сприяли поповненню інформаційного багажу учнів, формуванню гармонійної розвиненої особистості дитини.

Лейтмотивом проведення заходів Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек стало утвердження думки, що країна дбає про творчий потенціал свого суспільства і кожної людини зокрема. Саме цій меті підпорядкована діяльність освітніх закладів, пріоритетними завданнями яких є розвиток творчих обдарувань особистості, надання їй можливості проявити свої нахили і здібності.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек